Workshopy holotropního dýchání únor – červen 2020

   Ty, které zajímá možnost nahlédnout, co pro se pro ně skrývá za oponou běžného vědomí, zveme k cestě sebepoznání pomocí holotropního dýchání. 

 Jde o prožitkovou technikou vycházející z dávných šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Dech a hudba nás ponesou ke zkušenostem a darům, pro které jsme přišli.      Absolvování semináře nabízí příležitost hlubšího poznání sebe sama, poznání dalších rozměrů lidské psyché, příležitost integrace životních zkušenosti a možnost uzdravování skrze navázání kontaktu s vnitřními léčivými mechanismy v lidské duši.

 Seminář bude facilitován týmem s certifikací GTT (Grof Transpersonal Training) a lidmi ve výcviku facilitace. Důraz při seminářích je kladen na přípravu procesu, správnou podporu dýchajícího a plnou integraci prožitku. Pro účastníky bez předchozí zkušenosti s holotropním dýcháním v našem kruhu semináře je určeno přípravné setkání, konané vždy v předvečer semináře, facilitátoři jsou k dispozici pro podporu v integraci prožitku i po skončení semináře.

Podrobněji jsou semináře publikovány na webu Ekologie duše a světa

 

Pro první pololetí 2020 je pro vás připraveno: 

Na Hromnice o dech více (jednodenní seminář)

31.1.(pouze příprava pro prvodýchající) – 1.2. 2020          centrum Laguna -Šanti, Liberec

Nadechni se jara (víkendový seminář)

21.3. – 23.3. 2020        centrum Laguna- Šanti, Liberec

Májové vábení do hloubek a výšin duše (čtyřdenní seminář)

7.5. - 10.5. 2020         meditační centrum Sklenářka v Orlických horách

Jeden den a mnoho dechů (jednodenní seminář)

29.5.2020 (pouze příprava pro prvodýchající) – 30.5. 2020         centrum Laguna -Šanti, Liberec

Pokud máte o některý ze seminářů zájem, přihlašte se vyplněním přihlášky, která je ke stažení zde. Přihlášku zašlete na adresu jirina.machackova@seznam.cz.

 

Podrobnosti k programu seminářů:

 

Jednodenní semináře (1.2. 2020 a 30.5. 2020)

Pro prvodýchající seminář začíná vždy předvečer (tj. 31.1. a 29.5. 2020) ve 20:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v 8:30 otevíracím kruhem, následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a seminář je uzavřen sdílením a tipy k integraci, předpokládaný konec semináře 20:30 – 21:30. Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání pak přestávka na večeři (centrum Laguna se nachází v centru Liberce s bohatou nabídkou restaurací).

Cena semináře- lektorné:  prvodýchající 2.500,- Kč, účastnící předchozích seminářů 2.000,- Kč

Facilitují:  Jiřina Macháčková, Šárka Hanzlíková

Místo:  studio Laguna - Šanti Liberec  https://www.studiosanti.cz/cs/

 

Víkendový seminář (21.3. – 23.3. 2020)

Pro prvodýchající seminář začíná v pátek 18:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v pátek ve 20:00 otevíracím kruhem, v sobotu pak následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a večerní program, který skončí cca ve 22:00.  V neděli budeme pokračovat dopoledním sdílením a tipy k integraci a další práci s holotropní zkušeností, skončíme cca ve 12:30.Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina v sobotu mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání v sobotu pak přestávka na večeři, v neděli skončíme před obědem (centrum Laguna se nachází v centru Liberce s bohatou nabídkou restaurací).

Facilitují: Michael Riegler, Jiřina Macháčková, Šárka Hanzlíková

Cena semináře - lektorné:  prvodýchající 3.000,- Kč, účastnící předchozích seminářů 2.500,- Kč

Místo:  studio Laguna - Šanti Liberec  https://www.studiosanti.cz/cs/

 

Čtyřdenní seminář  (7.5. – 10.5. 2020)

Seminář začne přípravným kruhem ve čtvrtek večer od 20:00, v pátek a sobotu proběhnou čtyři procesy dýchání – dvakrát jako dýchající, dvakrát jako sedící, bude široký prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. Čtyřdenní formát semináře nabízí prostor a čas pro cestu do hloubky a integraci zkušenosti. Doporučujeme všem, kteří se sami se sebou a s metodou holotropního dýchání chtějí potkat opravdu do hloubky. V neděli skončíme mezi 12:00 – 13:00.

Facilitují: Jiřina Macháčková, Marek Antoš, Lenka Ečerová

Cena semináře: lektorné 4.000 Kč, ubytování a strava po dobu semináře 1.950 Kč

Místo: meditační centrum Sklenářka https://www.sklenarka.cz